Дізнайтеся, як відкрити рахунок Smile крок за кроком

Тепер це простіше, ніж будь-коли! Вам просто потрібно:

Паспорт | Проживання в Іспанії | 20 євро.

Це все, що вам знадобиться!

Ви можете пред'явити свій паспорт, ДНІ або карту проживання.

Якщо ви хочете відкрити рахунок з NIE або DNI, ви можете пред'явити: рахунки за мобільний телефон, рахунки за електроенергію або будь-який інший рахунок.

 

Якщо ви бажаєте відкрити рахунок за допомогою паспорта: договір оренди, довідка про місце проживання або будь-який документ, виданий державними органами, у якому вказана ваша адреса.

*Вимога якщо ви виберете місячний план. Доступний на рахунку миттєво.
Ви можете пред'явити свій паспорт, ДНІ або карту проживання.

Якщо ви хочете відкрити рахунок з NIE або DNIви можете пред’явити: квитанцію за мобільний зв’язок, електроенергію чи будь-якy іншу квитанцію.

 

Якщо ви хочете відкрити рахунок з паспортом: договір оренди, довідка з місця проживання або будь-який документ, виданий національними організаціями, де вказана ваша адреса

*Вимога якщо ви виберете місячний план. Доступний на рахунку миттєво.

Як миттєво відкрити рахунок Smile

Відкрити поточний рахунок онлайн ще ніколи не було так просто! У Moneytrans ми навчимо вас, як відкрити рахунок Smile зі свого мобільного телефону крок за кроком і без ускладнень. Якщо у вас виникли запитання щодо того, як відкрити рахунок , ви завжди можете відвідати наш Довідковий центр. Ми допоможемо вам у всьому, що вам потрібно!

Як відкрити рахунок Smile в агентстві

Якщо ви віддаєте перевагу відкрити свій рахунок в одному з наших понад 3000 агентств Moneytrans, наші агенти завжди допоможуть вам. У процесі відкриття рахунку ви отримаєте персональну увагу, і ви зможете в будь-який момент вирішити свої сумніви. Це відео дуже допоможе вам перед тим, як звернутися до найближчого агентства!

Інструкція активування і використання рахунку

Як внести гроші на свій рахунок Smile

Для чого призначений ваш 3D Секретний код?

Як активувати дебетову картку Mastercard.

Зовсім скоро ви отримаєте безкоштовну дебетову картку Mastercard!

Через 5-10 днів після відкриття рахунку Smile ваша Mastercard постукає у ваші двері!

Відкрийте рахунок Smile.

Зв'яжіться з нами

ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР

Ваші питання 24/7, ми теж.

Зв’яжіться з нами по телефону, електронній пошті, в чаті, в соціальних мережах або відвідайте нас в одному з наших 3000 агентств в Європі. Ви завжди знайдете нашу посмішку.