Дізнайтеся, як відкрити рахунок Smile крок за кроком

Тепер це простіше, ніж будь-коли! Вам просто потрібно:

Паспорт | Проживання в Іспанії | 20 євро.

Це все, що вам знадобиться!

Ви можете пред'явити свій паспорт, ДНІ або карту проживання.

Якщо ви хочете відкрити рахунок з NIE або DNI, ви можете пред'явити: рахунки за мобільний телефон, рахунки за електроенергію або будь-який інший рахунок.

 

Якщо ви бажаєте відкрити рахунок за допомогою паспорта: договір оренди, довідка про місце проживання або будь-який документ, виданий державними органами, у якому вказана ваша адреса.

Лише якщо ви відкриєте свій рахунок онлайн.
Ви можете пред'явити свій паспорт, ДНІ або карту проживання.

Якщо ви хочете відкрити рахунок з NIE або DNIви можете пред’явити: квитанцію за мобільний зв’язок, електроенергію чи будь-якy іншу квитанцію.

 

Якщо ви хочете відкрити рахунок з паспортом: договір оренди, довідка з місця проживання або будь-який документ, виданий національними організаціями, де вказана ваша адреса

Лише якщо ви відкриєте свій рахунок онлайн.

Як миттєво відкрити рахунок Smile

Відкрити поточний рахунок онлайн ще ніколи не було так просто! У Moneytrans ми навчимо вас, як відкрити рахунок Smile зі свого мобільного телефону крок за кроком і без ускладнень. Якщо у вас виникли запитання щодо того, як відкрити рахунок , ви завжди можете відвідати наш Довідковий центр. Ми допоможемо вам у всьому, що вам потрібно!

Як відкрити рахунок Smile в агентстві

Якщо ви віддаєте перевагу відкрити свій рахунок в одному з наших понад 3000 агентств Moneytrans, наші агенти завжди допоможуть вам. У процесі відкриття рахунку ви отримаєте персональну увагу, і ви зможете в будь-який момент вирішити свої сумніви. Це відео дуже допоможе вам перед тим, як звернутися до найближчого агентства!

Інструкція активування і використання рахунку

Як внести гроші на свій рахунок Smile

Для чого призначений ваш 3D Секретний код?

Як активувати дебетову картку Mastercard.

Зовсім скоро ви отримаєте безкоштовну дебетову картку Mastercard!

Через 5-10 днів після відкриття рахунку Smile ваша Mastercard постукає у ваші двері!

Відкрийте рахунок Smile.

Зв'яжіться з нами

ДОВІДКОВИЙ ЦЕНТР

Ваші питання 24/7, ми теж.

Зв’яжіться з нами по телефону, електронній пошті, в чаті, в соціальних мережах або відвідайте нас в одному з наших 3000 агентств в Європі. Ви завжди знайдете нашу посмішку.