Безпека супроводжує нас на кожному кроці

У Moneytrans насамперед цінують ваш спокій. Усі наші заходи безпеки спрямовані на захист вас, ваших даних і грошей. Ми тримаємо все під контролем: від вибору своїх партнерів до використання новітніх інструментів для боротьби з шахрайством.

Ми перевіряємо вашу особу

Наша система поєднує найкращі здібності штучного інтелекту й людини, щоб якомога зручніше для вас перевіряти, що саме ви виконуєте операції, хоч де б ви були. Щоб захистити вас від будь-якого шахрайства та крадіжки особистості, ми перевіряємо, що під час реєстрації ваші дані використовуєте саме ви. Саме тому перед першим переказом грошей або створенням рахунку Smile ми просимо у вас посвідчення особи державного зразка з фотографією та підтвердженням адреси проживання. Наш відділ обслуговування клієнтів підтвердить достовірність цієї інформації.

Додатковий захист транзакцій

Ми використовуємо двофакторну автентифікацію для захисту вашого облікового запису й транзакцій. Тому тільки ви маєте доступ до своїх грошей. Крім вашого PIN-коду, технологія 3D Secure додатково захищатиме вас від шахрайства з картками за допомогою одноразового пароля, який надсилається в SMS під час оплати. Під час кожної покупки в інтернеті, переказу грошей або здійснення будь-якої іншої транзакції з вашого облікового запису ми надсилатимемо вам код для підтвердження. Якщо транзакція здійснюється в одній із наших довірених установ, вам також потрібно надати цей код своєму агенту.

Витончена й ефективна система захисту від шахрайства

Наша система використовує технологію машинного навчання, розроблену для контролю транзакцій, виявлення та перехоплення підозрілих дій, щоб обмежити вплив кібератак. За цією системою спостерігає команда спеціалістів з аналізу даних, які контролюють ваші транзакції в реальному часі. Крім того, ми регулярно виконуємо сканування на наявність вразливостей і залучаємо незалежних аудиторів до внутрішніх і зовнішніх випробувань на проникнення та інших перевірок безпеки. Будьте певні, що в разі виявлення незвичної дії ми автоматично заблокуємо вашу картку, щоб захистити гроші, і відразу повідомимо вам про це.

Миттєве блокування картки

Якщо вашу дебетову картку Mastercard втрачено або викрадено, її можна миттєво заблокувати в програмі одним натисканням, щоб ніхто не зміг нею скористатися. Пам’ятайте: якщо заблокувати картку назавжди, потрібно створити запит на нову за допомогою функції «замінити картку» або телефонного дзвінка у відділ обслуговування клієнтів.

Ми захищаємо ваші дані

У Moneytrans ми дуже серйозно ставимося до захисту й використання ваших даних. Саме тому ми маємо надійну систему безпеки, що гарантує постійне шифрування ваших даних і зв’язку.

Ми повністю пройшли аудит і схвалені у 8 країнах Європи

Ваші гроші належать вам і тільки вам

Гроші, які ви отримуєте в Moneytrans, одразу стають вашою власністю. Ні Moneytrans, ні партнерський банк не має права утримувати або реінвестувати кошти, що зберігаються на платіжних рахунках наших користувачів.

Ми захищаємо вас цілодобово

У Moneytrans ми цілодобово контролюємо ваші перекази, щоб гроші завжди були в безпеці. У наведеному відео наш технічний директор Луїс Кіхада пояснює все, що слід знати, і дає кілька корисних порад щодо безпеки.

Монітранс, це компанія з сертифікатом ISO

Через TUVRehinland компанія Mонітранс отримала сертифікат ISO 22301: 2019 та ISO/IEC 27001: 2013 у сфері застосування: інформаційні системи, які підтримують надання послуг з грошових переказів, управління платіжними рахунками, міжнародна платіжна мережа та внутрішня служба підтримки».

ISO/IEC 2700:2013 = Системи управління інформаційною безпекою. ISO 22301:2019 = Система управління безперервністю бізнесу.

Щодня на вашому боці

Якщо у вас виникли будь-які проблеми, ми в Moneytrans завжди прийдемо на допомогу. Вашою мовою та щодня. Подзвоніть нам за номером 02 227 18 20 або напишіть на електронну пошту [email protected] чи в соціальних мережах. Ми також маємо онлайн-чат, тож ви можете вибрати найзручніший для себе варіант.

Дізнайтеся більше про безпеку

5 речей, які потрібно знати, щоб безпечно надсилати гроші

Дійте проти шахрайства

Інформаційна безпека: все, що вам потрібно знати

Запитання й відповіді

Є інші питання щодо безпеки?

Звісно, що так! У Moneytrans ми використовуємо найновіші наявні заходи безпеки, щоб захищати вас і ваші гроші. Додаткові засоби підтвердження підвищують безпеку та відповідність правилам здійснення платежів. Moneytrans також заохочує користувачів краще захищати свої облікові записи, створювати надійні паролі та розпізнавати електронні листи й фішингові повідомлення. Крім того, у нас є команда професіоналів, які працюють подовжений робочий день заради вашого спокою та завжди готові допомогти вам із вирішенням будь-яких питань і проблем.
Під час кожної вашої покупки в інтернеті ми надсилаємо вам в SMS код OTP (одноразовий пароль), щоб підвищити їх безпеку. Це цифровий одноразовий код, тобто для кожної наступної транзакції використовуватиметься новий.
Якщо вашу дебетову картку Mastercard втрачено або викрадено, її можна миттєво заблокувати в програмі одним натисканням, щоб ніхто не зміг нею скористатися. Можна вибрати варіант «тимчасово заблокувати картку», щоб розблокувати її коли завгодно, або варіант «назавжди заблокувати картку» та створити запит на нову за допомогою функції «картка на заміну». Крім того, можна зателефонувати у відділ обслуговування клієнтів, щоб створити запит на нову картку або змінити персональні дані, адресу чи номер телефону.
Ми надаємо вам доступ до вашого облікового запису через Google Authenticator, щоб ваші дії в ньому були повністю захищеними. Така система безпеки використовується на власний розсуд, але якщо у вас є смартфон, рекомендуємо це робити. Просто натисніть «Мій обліковий запис» у розділі «Переказ грошей» і перейдіть у розділ «Безпека». Потрібно натиснути «Увімкнути» та ввести код, отриманий в SMS. Знадобиться також завантажити додаток Google Authenticator, де вам надаватиметься код, який потрібно вводити під час кожної авторизації на нашому сайті.
Ми надсилатимемо вам код SCA (надійної автентифікації клієнта) щоразу, коли ви переказуєте гроші, знімаєте готівку в банкоматі або через агента, змінюєте дані облікового запису, назавжди блокуєте картку тощо. Таким способом ми підтверджуватимемо всі ваші дії, і ваші гроші лишатимуться в повній безпеці. Ми також надсилатимемо вам код SCA під час кожного здійснення транзакції в одному з наших відділень з інформацією про суму надсилання або зняття. Потрібно надати цей код підтвердження своєму агенту.
Moneytrans — офіційно регульована фінансова установа в Бельгії, Іспанії та десятках інших європейських країн. У нас 20 років досвіду у сфері переказу грошей, понад 10 мільйонів задоволених клієнтів і 50,1 мільйона транзакцій, виконаних у понад 140 країнах. Варто лише прочитати відгуки наших користувачів, щоб стало зрозуміло: ми надійна компанія з підтримкою центральних банків, яка застосовує новітні технології для збереження вашої конфіденційності та захисту платежів.